Hug Isofix Nordik

Dostępność: Towar na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 1 099,00 zł 1099.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 • Odpowiedni od 9 do 36kg (około 9 miesięcy do 12 lat)
 • Przodem do kierunku jazdy
 • Łatwy w montażu za pomocą ISOFIX
 • Pasuje do miejsc wyposażonych w ISOFIX zarówno z przodu jak i z tyłu samochodu
 • Montaż za pomocą pasa samochodowego tylko dla grup 2 i 3 w samochodach bez ISOFIX
 • 5-stopniowa regulacja pochylenia
 • Dodatkowo wypełniony system ochrony bocznej
 • 5-punktowa uprząż z systemem szybkiego wypięcia klamry
 • Regulacja wysokości zagłówka
 • Przytulne, 2-częściowe, 2-stronne wkładki fotelika, rosnące wraz z Twoim dzieckiem
 • Łatwo zdejmowana do prania tapicerka
 • Uniwersalny montaż zarówno z przodu jak i z tyłu samochodu
 • Anti-Escape system zapobiegający się wyślizgnięciu dziecka z uprzęży
 • Dodatkowe osłonki na szelki oraz brzuszek dziecka
 • 4 LETNIA gwarancja (Polska)
 • Zgodny z normą ECE R44/04

 

5 Powodów by kupić fotelik Hug ISOFIX 123

Hug ISOFIX obecny na pokładzie! Twój ulubiony krewki ochroniarz zyskał nowy, wygodny system montażu ISOfix. Usadź wygodnie swoją pociechę w tym siłaczu i w drogę! Hug jest jeszcze wygodniejszy! Hooray!

Wybierz podróżnika z najwyższej półki…

Hug ISOFIX pozostaje dłużej z nami – Hug ISOFIX zmienia się z fotelika dla małego dziecka w duży fotel (około 9-36kg). To więcej niż dekada z Hugiem! Bez potrzeby kupowania kolejnych fotelików.

Bohaterska miłość – dzięki dodatkowo wypełnionemu systemowi ochrony bocznej oraz 5-punktowej uprzęży z systemem szybkiego wypięcia,  Hug ISOFIX jest wysoko postawionym strażnikiem. System ISOFIX oferuje wygodę montażu, po zainstalowaniu, nie ma już potrzeby na przeprowadzanie pasów i powtarzanie instalacji. W grupie 2 i 3, gdy dziecko zapina się pasami samochodowymi, my dalej używamy ISOFIX, dla jeszcze lepszej stabilizacji fotelika.

Szykowny miś – odrobina luksusu limuzyny dzięki materiałom skóropodobnym, wykwintnym tkaninom, dodatkową amortyzacją, łatwym do wyjęcia do prania pokrowcom oraz komfortowym dodatkom takim jak miękkie podłokietniki, ochraniacze na pasu i brzuszek.

Idealnie regulowany – właśnie zyskałeś rosnącego niedźwiadka. Milutki Hug ISOFIX dostosowuje swoje uściski dzięki 5-stopniowej regulacji pochylenia, rosnącym, 2-stronnym wkładkom oraz uprzęży która się automatycznie unosi wraz z zagłówkiem.

Bohater na długie podróże – miły niedźwiadek z dobrymi manierami, którego warto mieć wokół siebie. Hug ISOFIX jest jednym fotelikiem chroniącym naszą pociechę przez długi okres.

Hug ISOFIX jest fotelikiem grupy 123:

 • Grupa 123 – Odpowiednia od 9kg – 36kg (około 9 miesięcy – 12lat)

(Nigdy nie umieszczaj fotelika samochodowego na siedzeniu pasażera z przodu wyposażonego w aktywną poduszkę powietrza. Poduszki powietrzne są zaprojektowane aby chronić osoby dorosłe, nie dzieci.)


 

Nowy system Anti-Escape zapobiegający się wyślizgnięciu dziecka z uprzęży

Już jest! Kolejny innowacyjny system Cosatto. Uprząż fotelika zyskała nowy poziom bezpieczeństwa.

 • Badania pokazały, iż ponad 70% dzieci bawi się uprzężą i się z niej wydostaje, ryzykując poważne obrażenia. Cosatto opracowało rozwiązanie.
 • Nowy system Cosatto Anti-Escape został zbudowany przez twórców oryginalnego, wielokrotnie nagradzanego systemu uprzęży ‚5 Point Plus’.
 • Jak pokazały testy, 9 na 10 dzieci nie było w stanie wydostać się z uprzęży z systemem Cosatto Anti-Escape. To jest rezultat namacalny.

Cosatto Anti-Escape System. Bezpieczniejsze dziecko. Bezpieczniejszy rodzic. Bezpieczniejsza droga.

Zgodny z: ECE R44/04

TESTOWANIE: NIE POZOSTAJEMY PRZY STANDARDACH

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest naszą obsesją. Oznacza to, że możesz mieć pewność i zaufanie do światowej klasy produktów, testowanych ponad Europejskie standardy bezpieczeństwa. A to dopiero początek.

Nasz dedykowany zespół techników, szczegółowo testuje i testuje, aż każdy produkt spełni nasze własne, surowe wymagania. Testujemy je również w życiu codziennym, aby móc przewidzieć Twoje wymagania, a jeśli test nie istnieje – wymyślamy go sami.  Wszystkie nasze produkty są następnie gruntownie przetestowane przez rodziców, zanim otrzymają końcową ocenę. Oni nie tylko testują nasze produkty, oni je pobudzają do życia!

Nieustannie oceniamy, przeprojektowujemy i testujemy nasze produkty w połączeniu z wiodącymi europejskimi organizacjami testującymi oraz Wami. Wasze opinie są bardzo istotne. Gdy produkt jest niewystarczająco mocny, nie dostaje zielonego światła.

Część testów: Obejrzyj krótki film z testów  działu technicznego.


 

Zapoznaj się z 6 punktami bezpiecznej instalacji, które dotyczą wszystkich fotelików samochodowych.

6 Zasad bezpiecznej instalacji

 1. Unikaj “buckle crunch” podczas wypadku. Buckle Crunch może wystąpić gdy zamek pasa jest ponad bazą fotela, lub jej dotyka. Jeżeli u Ciebie w samochodzie zachodzi takie zjawisko, można skręcić cięgno mocujące zamek do 3 obrotów, jedynie gdy zamek jest na cięgnach wykonanych z pasów bezpieczeństwa .
 2. Ustaw wysokość uprzęży fotelika na właściwą pozycję. Zapoznaj się z instrukcją, aby się upewnić, że pozycją uprzęży jest prawidłowa.
 3. Właściwy przebieg pasa. Raz jeszcze, zapoznaj się z instrukcją, aby się upewnić, że pas jest właściwie zamontowany.
 4. Nie skręcaj pasów ani uprzęży. Skręcone pasy samochodowe, lub uprzęży fotelika, zaburzają ich prawidłową pracę i zmniejszają poziom bezpieczeństwa.
 5. Bez grubych ubrań. Grube ubrania mogą spowodować obniżenie poziomu zabezpieczenia przez uprząż, dlatego zawsze upewnij się, że dziecko nie posiada zbędnych ubrań na sobie w foteliku. Zasada ta dotyczy również osób dorosłych, mniej ubrań = bezpieczniej.
 6. Unikaj styczności z zagłówkami. Zagłówki samochodowe nie mogą przeszkadzać fotelikom, czyli ich dotykać. Usuń zagłówek z auta, lub obróć do o 180 stopni, gdy montujesz fotelik dla dziecka.

Dodatkowo, w fotelikach montowanych za pomocą ISOFIX, należy upewnić się, że obydwa złącza są właściwie zapięte, przed rozpoczęciem używania fotelika.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl