Moova Day Out

Dostępność: Towar na zamówienie
Wysyłka w: 6 tygodni
Cena: 639,00 zł 639.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 • Odpowiedni od 9 do 18kg (około 9 miesięcy do 4 lat)
 • Przodem do kierunku jazdy
 • Łatwy w montażu
 • 3-stopniowa regulacja jednym ruchem ręki
 • Wyższa pozycja siedząca, aby zapewnić lepszy widok dziecku, pomocna przy chorobach lokomocyjnych
 • Uniwersalny montaż zarówno z przodu jak i z tyłu samochodu
 • Montaż za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego
 • 5-punktowa uprząż z systemem szybkiego wypięcia klamry
 • Łatwo zdejmowana do prania tapicerka
 • Przytulne, 2-częściowe, 2-stronne wkładki fotelika
 • Anti-Escape system zapobiegający się wyślizgnięciu dziecka z uprzęży
 • Unikalna podstawa siedziska, dla lepszej, bezpieczniejszej pozycji siedzącej
 • Dodatkowe osłonki na szelki oraz brzuszek dziecka
 • 4 LETNIA gwarancja (Polska)
 • Zgodny z normą ECE R44/04

 

5 Powodów by kupić fotelik Moova 2

Poznaj fotelik Cosatto Moova 2 Happy Campers. Odrobina wygody w mocnej obudowie z unikalnymi, solidnymi funkcjami zabezpieczeń.
Wybierz tę regulowaną maszynę ze snów…

Dorastaj z nami – Gdy Twoja pociecha jest już gotowa na zmianę fotelika z grupy 0+, Moova 2 jest gotowa do pracy, oferując doskonałą ochronę oraz wyższą pozycję siedzącą dla Twojego dorastającego turysty.

Gdzie? – Przodem do kierunku jazdy, z przodu lub z tyłu auta, Moova 2 jest łatwa w montażu i kompatybilna z 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa w samochodzie.

Wygoda i komfort – Moova 2 jest prawdziwym twardzielem w miękkim ubraniu z ochraniaczami pasów i brzuszka, oraz komfortowymi 2-stronnymi wkładkami – dla wygody i bezpieczeństwa Twojego dziecka. Zdejmowana do prania tapicerka, utrzymuje magię fotelika Moova 2 w czystości.

Przytulny ochroniarz – wygodnie, jednym ruchem ręki regulujemy 3-pozycyjne pochylenie 3 etapów przyjemnej drzemki. Szybko wypinana uprząż gdy idziemy do domu, oraz unikalna podstawa siedziska, dla lepszej, bezpieczniejszej pozycji siedzącej. Moova 2 jest stanowcza…ale miła…

Oszałamiająca w każdym calu – Kto przypuszczał że najwyższy poziom bezpieczeństwa może również wyglądać oszałamiająco?


 

Moova 2 jest fotelikiem grupy 1:

 • Grupa 1 – Odpowiednia od 9 kg – 18 kg (około 9 miesięcy – 4 lat)

(Nigdy nie umieszczaj fotelika samochodowego na siedzeniu pasażera z przodu wyposażonego w aktywną poduszkę powietrza. Poduszki powietrzne są zaprojektowane aby chronić osoby dorosłe, nie dzieci.)

Nowy system Anti-Escape zapobiegający się wyślizgnięciu dziecka z uprzęży

Już jest! Kolejny innowacyjny system Cosatto. Uprząż fotelika zyskała nowy poziom bezpieczeństwa.

 • Badania pokazały, iż ponad 70% dzieci bawi się uprzężą i się z niej wydostaje, ryzykując poważne obrażenia. Cosatto opracowało rozwiązanie.
 • Nowy system Cosatto Anti-Escape został zbudowany przez twórców oryginalnego, wielokrotnie nagradzanego systemu uprzęży ‚5 Point Plus’.
 • Jak pokazały testy, 9 na 10 dzieci nie było w stanie wydostać się z uprzęży z systemem Cosatto Anti-Escape. To jest rezultat namacalny.

Cosatto Anti-Escape System. Bezpieczniejsze dziecko. Bezpieczniejszy rodzic. Bezpieczniejsza droga.


Zgodny z: ECE R44/04

TESTOWANIE: NIE POZOSTAJEMY PRZY STANDARDACH

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest naszą obsesją. Oznacza to, że możesz mieć pewność i zaufanie do światowej klasy produktów, testowanych ponad Europejskie standardy bezpieczeństwa. A to dopiero początek.

Nasz dedykowany zespół techników, szczegółowo testuje i testuje, aż każdy produkt spełni nasze własne, surowe wymagania. Testujemy je również w życiu codziennym, aby móc przewidzieć Twoje wymagania, a jeśli test nie istnieje – wymyślamy go sami.  Wszystkie nasze produkty są następnie gruntownie przetestowane przez rodziców, zanim otrzymają końcową ocenę. Oni nie tylko testują nasze produkty, oni je pobudzają do życia!

Nieustannie oceniamy, przeprojektowujemy i testujemy nasze produkty w połączeniu z wiodącymi europejskimi organizacjami testującymi oraz Wami. Wasze opinie są bardzo istotne. Gdy produkt jest niewystarczająco mocny, nie dostaje zielonego światła.

Część testów: Obejrzyj krótki film z testów  działu technicznego.


Zapoznaj się z 6 punktami bezpiecznej instalacji, które dotyczą wszystkich fotelików samochodowych.

6 Zasad bezpiecznej instalacji

 1. Unikaj “buckle crunch” podczas wypadku. Buckle Crunch może wystąpić gdy zamek pasa jest ponad bazą fotela, lub jej dotyka. Jeżeli u Ciebie w samochodzie zachodzi takie zjawisko, można skręcić cięgno mocujące zamek do 3 obrotów, jedynie gdy zamek jest na cięgnach wykonanych z pasów bezpieczeństwa .
 2. Ustaw wysokość uprzęży fotelika na właściwą pozycję. Zapoznaj się z instrukcją, aby się upewnić, że pozycją uprzęży jest prawidłowa.
 3. Właściwy przebieg pasa. Raz jeszcze, zapoznaj się z instrukcją, aby się upewnić, że pas jest właściwie zamontowany.
 4. Nie skręcaj pasów ani uprzęży. Skręcone pasy samochodowe, lub uprzęży fotelika, zaburzają ich prawidłową pracę i zmniejszają poziom bezpieczeństwa.
 5. Bez grubych ubrań. Grube ubrania mogą spowodować obniżenie poziomu zabezpieczenia przez uprząż, dlatego zawsze upewnij się, że dziecko nie posiada zbędnych ubrań na sobie w foteliku. Zasada ta dotyczy również osób dorosłych, mniej ubrań = bezpieczniej.
 6. Unikaj styczności z zagłówkami. Zagłówki samochodowe nie mogą przeszkadzać fotelikom, czyli ich dotykać. Usuń zagłówek z auta, lub obróć do o 180 stopni, gdy montujesz fotelik dla dziecka.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl